Розгорнути Згорнути

Тренер «Зорі» заявив, що «Минай» забив вирішальний м'яч із офсайду

Ван Леувен звинуватив арбітрів матчу в результативній помилці
Патрік ван Леувен / Фото - ФК Зоря

Головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен заявив, що в матчі 15-го туру УПЛ проти «Минаю» (1:1) суперник забив м'яч із офсайду. Слова фахівця передає прес-служба клубу.

Сьогодні була зовсім не футбольна погода, поле було засніженим і це тільки додавало випробувань. Це не дозволило нам грати в наш футбол.

У першому таймі не змогли забити, але реалізували один зі створених моментів у другому. А потім на останніх хвилинах ми отримуємо гол із чистого положення «поза грою». Арбітри недодивилися цей момент. Але взагалі ми повинні свої моменти реалізовувати, забивати ще для того, щоб навіть такі м’ячі з офсайду нам не зіпсували рахунок.

У нас часто так виходить, що якщо не забиваємо у першому таймі, то другий уже проходить не дуже злагоджено. Заміни я робив, дивлячись на те, задоволений діями гравців в епізодах гри чи ні.

Нагадаємо, через погодні умови під час даної гри не було видно м'яча.