Трубін: «Через непотрібного поразки« Шерифу »потім пішли такі результати»

Голкіпер «Шахтаря» - про поразку «Інтеру»
25 листопада 2021р. 12:46
Анатолій Трубін / фото - Getty Images

Воротар донецького «Шахтаря» Анатолій Трубін поділився враженнями від матчу п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів з «Інтером» (0: 2).

«У першому таймі самі собі привозили, намагаючись вийти з-під пресингу, створювали моменти у своїх воріт. Особисто у мене було кілька помилок при передачах ... Через це, думаю, особливо в першому таймі було така велика кількість ударів по нашим воріт.

Думаю, що через непотрібного поразки в першому турі «Шерифу» потім пішли такі ось результати. Можна було вигравати перший матч з «Інтером». Самі собі створили проблеми, потім з них потрібно було виплутуватися.

Було дуже важко, але вважаю, що ми самі в цьому винні. Зіграй в деяких матчах, в деяких ситуаціях, в маленьких деталях краще, і наш результат, і наше становище в групі могли бути набагато краще ».

Нагадаємо, тренер «Інтера» Сімоне Індзагі зазначив гру Трубіна після матчу.