Статус
Завершений

Коротка довідка

Артем Довбік народився 21 червня 1997 в Черкасах.

У дитинстві виступав за шкільну футбольну команду і займався в місцевій СДЮШОР. У Дитячо-юнацькій футбольній лізі України грав за команду своєї спортшколи.

У 2013 році Артема запросили в молодіжний склад харківського «Металіста». Але під час зборів Довбік травмувався, тому йому довелося повернутися в Черкаси.

У 2014 році став гравцем «Черкаського Дніпра», який виступав у Другій лізі України.

У 2015 році Довбік підписав контракт з «Дніпром», який був розрахований на один рік. Зіграти за основний склад Артему вдалося всього один раз. Весь інший час він виступав за молодіжну команду.

У другій половині 2015 року Довбіка віддали в оренду в молдавський клуб «Зоря», за яку він зіграв три матчі.

У 2018 році перейшов в датський «Мідтьюлланн». У складі цього клубу українець відіграв 18 матчів і відзначився 1 голом. Також разом з командою ставав чемпіоном Данії і володарем Кубка країни.

Сезон 2019/20 провів в оренді датського «Сённерйюск», разом з яким завоював Кубок Данії.

Влітку 2020 року Довбік підписав контракт з вітчизняним клубом «Дніпро-1». Команда на даний момент виступає в Прем'єр-лізі України.

У 2015 році виступав за збірну України U-18, а з 2016-го по 2018-й грав за збірну України U-21.

Дебют Артема в національної збірної відбувся 31 березня 2021 року в матчі третього туру кваліфікації чемпіонату світу з футболу 2022 Він вийшов на заміну Миколи Шапаренко на 81-й хвилині.

Влітку 2021 року Довбіка включили в заявку збірної для участі в чемпіонаті Європи з футболу 2020 Там він запам'ятався в матчі 1/8 фіналу проти Швеції, в якому забив гол на 121-й хвилині, що дозволило Україні пройти в чвертьфінал.

У сезоні 2016/17 став кращим молодим гравцем УПЛ, а 2020/21 - кращим бомбардиром Кубка України.