Вчора 4
Сьогодні 1
Завтра 3

Гравець збірної України: «Більш справедливим результатом з Португалією була б нічия»

«Синьо-жовті» мінімально поступилися чемпіону світу, але пробилися в плей-офф Євро-2022
29 січня 2022р. 10:36
Ігор Чернявський / Фото - UEFA

Гравець збірної України Ігор Чернявський поділився емоціями після матчу третього туру групового етапу Євро-2022 проти Португалії (0: 1). «Синьо-жовті» пробилися в плей-офф. Слова футзаліста передає прес-служба УАФ.

Враження хороші, я вважаю, що ми не заслуговували на поразку. Ми не зуміли реалізувати власні моменти, в принципі, у суперника їх теж було достатньо. Я гадаю, більш справедливим результатом була б нічия.

Ми непогано почали матч. На жаль, ми грали в усіченому складі, не могли розраховувати на всіх хлопців, на відміну від Португалії, в якої в заявці було 14 осіб. Ми гідно виглядали на тлі чинних чемпіонів Європи та світу. Головне, що вийшли до чвертьфіналу. Але, звичайно, хотіли перемогти.

Надалі ми повністю сконцентруємося на чвертьфінальній грі проти Казахстану. Звісно, одразу після матчу з Португалією поки що давайте насолодімося виходом до цієї стадії.

Кращий бомбардир збірної України Михайло Зварич отримав травму в матчі проти Португалії.