Вчора 5
Сьогодні 7

15-річна українка відмовилася підніматися на п'єдестал з росіянками - на етапі Кубка світу Батрона завоювала дві медалі

Для росіянок і білорусок це був останній турнір
06 березня 2022р. 18:51

15-річна гімнастка Даніела Батрона завоювала дві медалі на етапі Кубка світу в Досі.

Українка стала другою в вільних вправах і третьої в вправах на разновисокіх брусах.

На брусах Батрона поступилася росіянкам Вікторії Лістунової і Марії Мінаєвої, Які виступали як нейтральні атлети. Українка відмовилася стає на п'єдестал разом з росіянками.

Відзначимо, що для росіян і білорусів це був останній турнір - всіх спортсменів країн-агресорів відсторонили від подальших змагань Нагадаємо, що росіянин на турнірі виступив. на підтримку вторгнення на територію України.