Вчора 0
Сьогодні 0

«Галичанка» з неймовірним камбеком на останніх секундах вирвала перемогу в першому півфінальному матчі Кубка Європи

Українки мінімально обіграли «Гран Канарію»
26 березня 2022р. 21:54

«Галичанка» в Чехії провела перший півфінальний матч Кубка Європи проти «Гран Канарії».

Чемпіонки України мінімально обіграли команду з Іспанії. У другому таймі 16:15 на користь «Галичанки» перетворилися о 17:19 на користь «Гран Канарії». Але українки не здалися і за останню хвилину зуміли не тільки зрівняти рахунок, а й за 4 секунди до сирени закинули 20 м'яч і завоювали перемогу.

Кубок Європи. 1 / 2 фіналу. перший матч

«Галичанка» - «Гран Канарія» 20:19 (12:11, 8: 8)

«Галичанка»: Маркевич (4), Коновалова (4), Поляк (4), Дмитришин (3), Козак (2), Мелекезцева (2), Прокопяк (1).

Олена Костевич зізналася, що в фіналі чемпіонату Європи перед її очима були картини бойових дій.