Савукінас: «Те, як спрацювала захист, разом з Геннадієм Комка і дало ту різницю в рахунку»

Наставник «Мотора» - про домашню перемогу над «Фленсбургом» в Лізі чемпіонів
02 грудня 2021р. 15:15
Гинтарас Савукінас / Фото - handball.motorsich.com
Головний тренер «Мотора» Гинтарас Савукінас в інтерв'ю прес-службі клубу поділився емоціями після перемоги своєї команди в домашньому матчі проти віце-чемпіона «Німеччини» Фленсбурга (31:22), Який відбувся в рамках 9-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.

«Хочу подякувати суперників за чесну гру. Обидві команди були налаштовані на боротьбу і грали в напруженому ритмі. У першому таймі нам не все вдавалося з того, що ми планували і готували. Тому в перерві, в роздягальні ми трохи переставили акценти і вже стали грати так, як ми хотіли б це бачити. Перш за все, намагалися грати від захисту - це була головна установка на матч. І то, як спрацювала захист, разом з Геннадієм Комком і дало ту різницю в рахунку. Звичайно, виграти стільки м'ячів у «Фленсбурга» це дуже хороший результат і ми їм дуже задоволені. Сьогодні кожен гравець постарався внести свою лепту в перемогу, і я вдячний своїм хлопцям за це ».

Нагадаємо, в минулому матчі групового раунду Ліги чемпіонів «Мотор» на виїзді програв програв «Веспріму» (29:36).