Вчора 1
Сьогодні 0
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

9 секунд від перемоги. Збірна України поступилася в останньому спаринзі перед чемпіонатом світу

Українці програли угорцям в серії булітів

Збірна України з хокею провела останній товариський матч напередодні чемпіонату світу в Дивізіоні 1B.

Українці в рамках підготовки до майбутнього турніру вдруге зустрічалися з національною командою Угорщини і мали непогані шанси взяти реванш за поразку (1: 3) В першій зустрічі.

Під кінець стартового періоду форвард Фелікс Морозов відкрив рахунок в матчі. У другому періоді угорці відновили паритет зусиллями Тамаша Шарпаткі. Під завісу останньої 20-хвилинки Віталій Лялька знову вивів Україну вперед. До фінальної сирени залишалися лічені секунди, але утримати «синьо-жовтим» перевага не вдалося - балінт Магоші перевів зустріч в овертайм.

5 -мінутка завершилася без шайб, а ось в серії булітів більш холоднокровними виявилися представники Угорщини.

Україна - Угорщина 2: 3 Б (1: 0, 0: 1, 1: 1, 0: 0, 0: 1)

воротарі: Писаренко - Гарат.

Нагадаємо, що перед цим збірна України двічі обіграла національну команду Хорватії (11: 0, 3: 1).