«Білий Барс» здобув сенсаційну перемогу над «Краматорському»

«Барси» вперше в сезоні обіграли краматорчан
20 лютого 2022р. 15:30

Сьогодні, 20 лютого, в рамках 24-го туру хокейної Суперліги Паріматч «Білий Барс» зіграв з «Краматорському».

У першому періоді команди обмінювалися моментами біля воріт один одного. «Краматорськ» насідав на володіння Германа Квасенко, Намагаючись вийти вперед, але білоцерковци не дали закинути шайбу. Різниця кидків в створ воріт склала 17: 6 на користь гостей. На перерву команди пішли, не визначивши лідера ігрового відрізка.

У другому періоді краматорчане не зменшували обертів, атакуючи ворота «Білого Барса». Підопічні Костянтина Буценко не віддавали ініціативу, і Юрій Качан реалізував більшість, вивівши свою команду вперед. Господарі впевнено збільшили свою перевагу - Артем Осипов направив шайбу в ворота Кирила Кучера.

У завершальній двадцятихвилинці обидві команди не зменшували темп. Підопічні Олега Тимченко намагалися скоротити відрив. На останній хвилині третього періоду Ярослав Сергіївський, Граючи в форматі 6 на 4, закинув шайбу в ворота Германа Квасенко. Однак, краматорчане не змогли зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм, а матч завершився з рахунком 2: 1 на користь «барсів».

«Білий Барс» - «Краматорськ» 2:1 (0:0; 2:0; 0:1)