Зараз 2
Вчора 2
Сьогодні 6
Завтра 7

Дубль Сігарева допоміг «Донбасу» обіграти «Маріуполь» і добути десяту перемогу поспіль

Олександр Пересунько двічі асистував партнерам
15 лютого 2022р. 20:10
фото / ХК Донбас

ХК «Донбас» здолав «Маріуполь» в матчі регулярного чемпіонату хокейної Суперліги Паріматч. Дуель завершилася з рахунком 5: 3.

Після сухого першого періоду «Донбас» за традицією активніше провів період другої. І активність принесла свої плоди!

Гра йшла в'язко і без особливих моментів, коли Андрій Сігарьов наважився на кидок практично через воріт. Голкіперу «Маріуполя» Олексію Трифонову не пощастило, і шайба просочилася йому за спину - 1: 0. Другий гол «Донбаса» також вийшов ефектним. Дмитро Даниленко здорово кинув під поперечину - 2: 0.

У третьому періоді донеччани практично відразу зняли всі питання. Олександр Пересунько двічі асистував партнерам, які довели рахунок до 4: 0.  Сігарев оформив дубль. Також шайбу закинув Віталій Андрійків.

«Маріуполь» несподівано бадьоро огризнувся двома голами! Але Віктор Туркін своєї ефектної шайбою не дав супернику повірити в можливість порятунку - 5: 2. Третій гол гостей вже нічого не вирішував. Донеччани добули свою 10 перемогу поспіль в Суперлізі і ще серйозніше зміцнилися на першому місці в турнірній таблиці.

У четвер 17 лютого «Донбас» зіграє свій наступний матч регулярного чемпіонату - на виїзді проти «Альтаїра».

Суперліга. Регулярний чемпіонат :

«Донбас» (Донецьк) - «Маріуполь» 5: 3 (0: 0, 2: 0, 3: 3)

5: 3 - Артамонов (Мілехін, Щербатов) - 59:05

«Донбас»: Петров (Макаров), Андрійків-Спіценко, Сігарев-Спруктс-Пересунько, Таран-Пангелов-Юлдашев, Туркін-Садовіков-Медведєв, Кобель-Соколовський, Захаров-Бірюков-Шишлянніков, Галигін, Морозов-Дашаніленко-К

«Маріуполь»: Трифонов (Дуве), Артамонов-Тунхузін, Щербатов-Мілехін-Бойко, Кудряшов-Алексеєв, Мазур-Казаковцев-Коваленко, Лисенко-Декало, Ружніков-Костіков-Твердохлебов, Зуєв-Філімонов, Янішевський-ченко

Нагадаємо, в минулому матчі чемпіонату «Краматорськ» розгромив «Альтаїр», перервавши серію з двох поразок.