Вчора 1
Сьогодні 3
Завтра 4

Франція U-20 відігралася з 1: 5, але збірна України у важкому матчі дотиснула лідера дивізіону IB

Підопічні Олександра Бобкина реабілітувалися після поразки Японії
15 грудня 2021р. 18:44
Україна - Франція / фото - ERR

Збірна України U-20 здобула другу перемогу на молодіжному чемпіонаті світу-2022. «Синьо-жовті» насилу здолали однолітків з Франції. Матч завершився з рахунком 7: 6.

Підопічні Олександра Бобкина впевнено почали матч. Хоч рахунок відкрили французи, вже до кінця першого періоду рахунок на табло був 5: 1 на користь збірної України.

Далі збірна України розслабилася, маючи значну перевагу, а цього робити не варто. Другий і третій періоди пройшли під диктовку збірної Франції. «Триколірні» відіграли 4-е шайби і вийшли вперед.

Але Михайло Сімчук за 2 хвилини до кінця порівнює рахунок і витягує збірну в овертайм, де Артем Гребеник закинув шайбу в ворота французів і поставив крапку в цьому матчі.

У таблиці дивізіону IB Франція залишилася на першому місці, маючи 7 очок після 3-х матчів, а збірна України займає четверту сходинку з 5-ю очками в активі. У наступному щоглі підопічні Бобкина зіграють проти Словенії.