«Краматорськ» здобув впевнену перемогу над СК «Сокіл»

Краматорчане зберегли за собою другий рядок в турнірній таблиці
21 лютого 2022р. 21:20

Сьогодні, 21 лютого, в рамках 22-го туру хокейної Суперліги Паріматч СК «Сокіл» в Броварах брав «Краматорськ».

«Краматорськ», після поразки в Білій Церкві, відразу показав свій настрій відвезти два очка з Броварів. Сходом активні атаки команди Олега Тимченко вилилися в два голи - Богдан Середницький і Артем Градович на екваторі періоді зробили непоганий заділ на перемогу в цьому матчі. Так, при всіх спробах «Сокола» відіграти хоча б один гол до перерви, перший період завершився з рахунком 2: 0 на користь краматорчан.

На старті другого відрізка зустрічі Сергій Афанасьєв потужним кидком зробив перевагу своєї команди ще більш впевненим. А кияни, хоч і неодноразово гостро атакували ворота Віталія Труса, Але відзначитися у володіннях краматорского клубу вони так і не змогли.

З покинутої шайби «Краматорськ» почав і третій період - четвертий гол у ворота СК «Сокіл» відправив Кирило Градусов Тільки після четвертої пропущеної шайби господарі змогли розмочити рахунок -. Сергій Мельников і Єгор Іванов позбавили Віталія Труса права на «сухар».

Однак, на більше у киян не вистачило часу і сил, а матч завершився з рахунком 4: 2 на користь «Краматорськ», який закріпився на другому місці в турнірній таблиці.

СК «Сокіл» - «Краматорськ» 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)

2:4 Іванов (Шахворостов, Шуленін, больш.), 41:57 ;

СК «Сокіл»: Яковлєв (Оганджанян - з 20:00); Дюков - Шуленін, Аміров - Дорофєєв (А), Петрухно (А) - Фроленко, Хірса; Іванов - Шахворостов (К) - Панков, Мельников - Бєляков - Богацький, Манукян - Олійник - Собченко.

«Краматорськ»: Боягуз (Кучер); Ваулін - Бердникс, Бабрусев - Мальцев, Фірсов (А) - Афанасьєв, Кобильник - Кругляков; Столяренко (К) - Афанасьєв - Градусов, Гродович - Сергіївський - Семочкін, Жвачкін (А) - Каліничов - Гриценко,.