Сьогодні 0

«Кременчук» здобув вольову перемогу, обігравши «Сокіл» на виїзді

Кременчужани змогли здійснити камбек в Києві
22 листопада 2021р. 20:50

У Києві відбувся матч 19-го туру чемпіонату Української хокейної ліги, в якому зустрічалися лідери сезону - «Сокіл» брав «Кременчук».

Перший період пройшов з невеликою перевагою господарів, яке в другому ігровому відрізку перетворилося в занедбані шайби. На 29-й хвилині Олександр Павленко реалізував чисельну перевагу киян, а через чотири хвилини першим голом в сезоні відзначився молодий форвард «Сокола» Денис Гончаренко.

На старті третього періоду «Кременчук» двічі відзначився в воротах Артура Оганджаняна, По голу на свій рахунок записали Тимур Гриценко і Давид Григорян На 51-й хвилині. Антон Кошелев вивів «» городян "вперед, а фінальний рахунок встановив Олександр Коробов, який закинув у більшості.

Наступні матчі чемпіонату УХЛ відбудуться завтра, 23 листопада. О 18:30 «Донбас» зіграє з «Краматорському» (трансляція - XSPORT +), а о 19:30 «Маріуполь» приймає «Рулав Одд» (трансляція - сайт XSPORT.ua).

«Сокіл» - «Кременчук»2: 4 (0: 0; 2: 0; 0: 4)