Сьогодні 0

«Маріуполь» з хет-триком Твердохлебова розгромно виграв у «Альтаїра»

«Сталеві Чайки» пропускали голи на самому початку перших двох періодів
15 грудня 2021р. 20:50

В рамках регулярного чемпіонату Суперліги «Альтаїр» будинки крупно поступився «Маріуполю» з рахунком 2: 7.

У першому періоді господарі швидко відкрили рахунок після того як Ілля Коренчук обіграв Максима Дуве Але пройшло менше 10 хвилин, як. Сергій Твердохлебов реалізував більшість і зрівняв рахунок. Потім, в кінці першого періоду Віктор Тютченко вивів «чайок» вперед.

На початку другого періоду «Альтаїр» зрівняв рахунок зусиллями Веніаміна Трандафілова Однак, менш хвилини треба було Тютченко, щоб знову вивести гостей вперед. До кінця двадцатімінуткі господарі пропустили ще двічі - дубль оформив Твердохлебов, а. Елізер Щербатов зробив рахунок розгромним.

У третьому ігровому відрізку «Маріуполь» грав не так активно, але все одно зміг закинути дві шайби зусиллями Твердохлебова, у якого хет-трик, і Олександра Костикова.