Сьогодні 2

Сенсація! «Альтаїр» в результативному матчі обіграв СК «Сокіл»

Це друга перемога для дружковчан в поточному сезоні
23 лютого 2022р. 16:29

«Альтаїр» сенсаційно обіграв СК «Сокіл» в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch.

Матч дружковський колектив почав активніше своїх опонентів з Києва - на сьомий хвилині першого періоду Микита Буценко відкрив рахунок у зустрічі, роздрукувавши ворота Данила Яковлєва Навіть незважаючи на те, що кияни перекидали своїх супротивників з рахунком 14:12, відзначитися у володіннях. Богдана Дяченко у них не вдалося.

На старті другого відрізка зустрічі дружковчане зловили кураж і зробили свою перевагу ще впевненіше - Микита Буценко і Микита Сидоренко зробили відмінний заділ на перемогу в цьому матчі. Тільки після третього пропущеного гола кияни змогли розмочити рахунок - шайбу в свій актив записав Віктор Шахворостов Однак, «Альтаїр» ще до кінця періоду зміг повернути різницю в три шайби -. Ілля Крикля встановив рахунок 4: 1 на табло.

На екваторі третього періоду Іван Бєляков і Антон Богацкій скоротили відставання своєї команди до мінімальних 3: 4. І хоч під кінець зустрічі кияни зняли голкіпера, щоб розіграти зайвого гравця і зрівняти рахунок, але пропустили в порожні ворота від Владислава Лугового Матч завершився сенсаційною перемогою «Альтаїра» з рахунком 5: 3.

Це друга перемога «Альтаїра» в сезоні Суперліги.

«Альтаїр» - СК «Сокіл» 5: 3 (1: 0, 3: 1, 1: 2)

1: 0 Буценко (Ігнатенко, Кочетков), 6:38 ;

2: 0 Буценко (Ігнатенко, Кочетков), 23:13 ;

3: 0 Сидоренко (Мельниченко), 25:55 ;

3: 1 Шахворостов (Мельников, Іванов, больш), 28:18 ;

4: 1 Крикля, 32:27 ;

4: 2 Бєляков (Богацький, Аміров), 47:08 ;

4: 3 Богацький (Фроленко, Бєляков, больш.), 54:45 ;

5: 3 Луговий, 59:32.

«Альтаїр»: Дяченко (Терлецкій); Ігнатенко - Олендаренко, Раскін - Реснянський, Бортніков - Папуна, Терешин - Данфорт; Коренчук (А) - Буценко (К) - Кочетков, Сидоренко - Крикля (А) - Мельниченко, Кобиков - Дубський - Луговий, Яйлов.

СК «Сокіл»: Яковлєв (Оганджанян); Дюков - Шуленін, Аміров - Фроленко, Петрухно (А); Шахворостов (К) - Іванов - Панков, Собченко - Бєляков - Мельников, Манукян - Олійник - Богацький, Хірса.