СК «Сокіл» впевнено розібрався з «Маріуполем»

Кияни вийшли на третє місце в турнірній таблиці
20 лютого 2022р. 19:20

Сьогодні, 20 лютого, в рамках 23-го туру хокейної Суперліги Паріматч СК «Сокіл» зіграв з «Маріуполем».

У першому періоді команди показували хороший темп гри, створюючи гострі моменти біля воріт Олексія Трифонова і Артура Оганджаняна Гра була наполегливою, емоції кипіли, що призвело до бійки між нападниками. Тиграном Манукяном і Еліезер Щербатовим, Але в стартовому періоді матчу команди не відзначилися голами.

У другому періоді суперники не зменшували обороти. «Маріуполь» пресингував «Сокіл», намагаючись вийти вперед, але «чайкам» не вдавалося направити шайбу в ворота. Що не вийшло у «Маріуполя», вийшло у «Сокола» - Єгор Іванов направив шайбу під поперечину.

У завершальній двадцятихвилинці господарі закинули швидку шайбу - Віктор Шахворостов подвоїв перевагу киян. «Сталеві чайки» скоротили відрив до мінімального 2: 1 - Микита Зуєв красивим кидком від синьої лінії закинув шайбу в ворота Артура Оганджаняна. До кінця третього періоду Олександр Панков відзначився дублем. Матч завершився з рахунком 4: 1.

СК «Сокіл» - «Маріуполь» 4:1 (0:0; 1:0; 3:1)