Вчора 1
Сьогодні 2

Старт дан! «Донбас» добув впевнену перемогу над «Краматорському» в першому матчі Суперліги

Воротар Андрій Макаров відзначився результативною передачею, а Олександр Пересунько набрав чотири очки
08 грудня 2021р. 21:18

«Донбас» здобув перемогу над «Краматорському» в першому матчі української хокейної Суперліги Поєдинок завершився з рахунком 6: 2.

«Донбас» володів ігровою перевагою в першому періоді, але все-таки програв цей ігровий відрізок. «Краматорськ» пробив Андрія Макарова, Коли донеччане діяли в меншості - 0: 1, з таким рахунком суперники пішли на першу перерву.

Другий період став справжнім бенефісом Олександра Пересунько і всієї атаки «Донбасу». Форвард спочатку зрівняв рахунок після передачі воротаря донеччан Макарова - 1: 1. А потім Пересунько тричі асистував партнерам.

На 27-й хвилині «Донбас» забив двічі з різницею в 17 секунд. Павло Медведєв реалізував більшість, а Гатіс Спруктс збільшив перевагу донеччан до двох шайб. Під завісу другого періоду Філіп Пангелов-Юлдашев ще раз допоміг «Донбасу» відзначитися в більшості - 4: 1 перед останнім перервою.

Третій період пройшов досить спокійно. Спокій порушив «Краматорськ», забивши в меншості. У воротах «Донбасу» в цьому моменті грав уже Богдан Дьяченко Але все ж саме донеччани поставили гольову точку в матчі. Це потужно під поперечину кинув. Олег Шишлянніков - 6: 2, «Донбас» стартував в Суперлізі з перемоги.

#/PHOTOALBOM_44431#

Суперліга. Регулярний чемпіонат :

«Донбас» - «Краматорськ» 6: 2 (0: 1, 4: 0, 2: 1)

6: 2 - Шишлянніков (Захаров, Андрійків) - 58:51

«Донбас»: Макаров (Дяченко - 47:53), Пангелов-Юлдашев-Соколовський, Сігарев-Бірюков-Шишлянніков, Жульдіков-Кобельєв, Калейніковас-Туркін-Медведєв, Андрійків-Фірс, Морозов-Спруктс-Пересунько, Даніленко-За.

«Краматорськ»: Боягуз (Кучер), Таран-Бабрусев, Сергіївський-Столяренко-Градович, Ваулін-Летов, Гриценко-Жвачкін-К. Афанасьєв, С. Афанасьєв-Мальців, Середницький-Семенов-Тимченко, Сірченко, Говорушко-Геворкян-Калиничов.

Нагадаємо, «Маріуполь» обіграв «Донбас» і став переможцем Кубка Азовського моря.