Вчора 6
Сьогодні 5

Україна пропустила першою, але все одно розгромила Іспанію

Наша збірна здобула четверту поспіль перемогу і продовжує боротися за підвищення у класі

Воротарі: Дьяченко – Ернандес.

Збірна України з хокею розгромила Іспанія на чемпіонат світу у Дивізіоні IB. Це була друга в історії зустріч команд та перша в рамках світових першостей IIHF.

Українці грали без дискваліфікованого захисника Пилипа Пангелова-Юлдашева, але все одно вважалися залізобетонними фаворитами протистояння.

Втім, новачок Дивізіону IB розпочав гру з дуже якісного опору. Іспанці зуміли стати першою командою на турнірі, яка спромоглася не пропустити від синьо-жовтих в окремо взятому періоді.

Після нулів у стартовій 20-хвилинці Іспанія навіть повела у рахунку у другій, коли їй вдалося пробити Богдана Дяченка завдяки вдалому розіграшу більшості. Це був перший пропущений Україною гол в чотирьох матчах.

Завдяки голу Даниїла Трахта українці відігралися – 1:1 і пішли на другу перерву з нічийним результатом.

У третьому періоді збірна України показала свою справжню силу та розібралася з Іспанією з рахунком 5:0. Забивали у нас: двічі Станіслав Садовіков у більшості, а також Гліб КривошапкінВіктор Захаров і Трахт.

Підсумок зустрічі – 6:1 на користь українців. Доля єдиної путівки до Дивізіону IA вирішиться у п'ятницю 3 травня. Наша збірна зіграє з господарями турніру у Вільнюсі литовцями. Початок поєдинку призначено на 19:30 за київським часом.