Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

В Україні заснована хокейна Суперліга

У ліги шість клубів-співзасновників
16 листопада 2021р. 18:30
В Україні заснована хокейна Суперліга

Українські клуби прийняли рішення про створення хокейної Суперліги. Про це стало відомо XSPORT.ua з власних джерел.

Засновниками організації виступили :

  • ХК «Білий Барс» (Біла Церква)

  • МХК «Динамо» (Харків)

  • ХК «Донбас» (Донецьк)

  • ХК «Краматорськ» (Краматорськ)

  • ХК «Маріуполь» (Маріуполь)

  • МХК «Молода Гвардія» (Дружковка)

Слідкуйте за новинами хокею на сайті XSPORT.ua

Рейтинг:
(Голосів: 17)

Коментарі 12

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
24 листопада 2021р. 17:08
Ну теперь опять "все будет донбас". Снова кроты вылезают
19 листопада 2021р. 13:26
Скоро і Сокіл попроситься до Суперліги!
17 листопада 2021р. 19:08
Битва жабы с гадюкой. Играют все равно хреново, а тут движ
17 листопада 2021р. 15:37
Зашибенный будет тёплый, ламповый, домашний чемпионат для Донбасса и его фармов))
17 листопада 2021р. 19:22
Та справа не в тому, що "теплий" чемпіонат для "Донбасу" буде... Людина не згодна з паразитуванням на хокеї. Почитайте інтерв'ю президента "Кривбасу", де той уже шкодує, що познайомив Колесникова із Зубком, і згадує як вони разом шукали шостий клуб для проведення чемпіонату. Справа в тому, що прибрати з чемпіонату "Краматорськ" і "Маріуполь", і чемпіонат уже буде не той. Хай той же "Сокіл" створює свої "фарми" у Броварах і Борисполі, "Кременчук" у Полтаві... Якби тільки побільше команд було з певним якісним рівнем гри.
18 листопада 2021р. 09:07
Читал. Я ж не против суперлиги и ещё какой лиги, но где Сокол и Кремень в этой лиге? Пока не видно
18 листопада 2021р. 09:08
Читал. Я ж не против суперлиги и ещё какой лиги. Но где тут Сокол и Кремень? Пока не видно
17 листопада 2021р. 13:49
А чого зразу супер-пупер лігу не створити?
16 листопада 2021р. 23:07
Сука, тільки став наш чемпіонат зростати, як уроди з ФХУ знову палки в колеса вставляють!
(Прихований коментар)
17 листопада 2021р. 19:12
Ну зрозуміло, що кошти можуть бути не чисті, але суть в іншому - людина може їх законсервувати в банки і в городі закопати, як робив один суддя. ))) А тут кошти тратяться все-таки на спорт, на спортивну інфраструктуру, на з/п гравцям, тренерам, персоналу... Нам би було легше чи краще, якби вони десь на рахунку в іноземному банку лежали? Отож бо... Інша справа, що якби справедливий суд і кошти в бюджет, то в такому випадку я згоден... Хоча з того бюджету інші пиляти будуть. Так що тут така справа....