Вітер: « За таку гру соромно перед уболівальниками »

А Бруль задоволений діями своїх підопічних
14 березня 2021р. 19:18
Сергій Вітер / Фото: uhl.ua

Наставник « Маріуполя » Сергій Вітер і тренер « Краматорська » Євген Бруль прокоментували результат матчу, в якому маріупольці поступилися 1: 4.

Сергій Вітер

Для пацанів це урок. Я не буду їх ні в чому звинувачувати. Тут просто була велика різниця, коли ти виконуєш свою зміну, то потрібно працювати. Тоді ти виграєш. А коли ти робиш по-своєму, то всі починають не встигати і все розвалюється. Дуже соромно перед уболівальниками, але цей урок може послужити тим, що в подальшому все буде в порядку.

Це ж перший сезон для маріупольської команди.

Це не має значення. Потрібно виконувати тренерські вказівки, якщо їх виконуєш, то все виходить.

Євген Бруль

Ми з перших хвилин планували грати тільки на перемогу. Суперник хороший, тому дорівнювала боротьба, а в другому трохи позначилося те, що ми були активними в першому періоді. Я думаю, це допомогло зробити зачепив.

Наша команда завжди грає в активний і прогресивний хокей. Ми не стали грати в відкати і утримувати рахунок, а грали в свій хокей, той, що планували.

В останньому матчі регулярного чемпіонату УХЛ « Маріуполь » зустрінеться з « Дніпром ».

Джерело: uhl.ua Олег Шумейко-молодший