Сьогодні 2

Збірна України в боротьбі поступилася Польщі на чемпіонаті світу

Українці в серії булітів програли перший матч на турнірі в Тихи
29 квітня 2022р. 08:35

Збірна України програла перший матч в рамках чемпіонату світу в Дивізіоні 1B. Українці поступилися господарям льоду національної команди Польщі в серії буллітів.

Гра пройшла на зустрічних курсах з рівними шансами у обох команд. Рахунок в матчі відкрив Домінік Паш, який ще через кілька хвилин оформив дубль. Між цим Євгену Фадєєва вдалося реалізувати більшість.

Другий період пройшов без забитих шайб. А на старті третьої 20-хвилинки Михайло Сімчук скористався помилкою поляків і реалізував вихід 1 в 1.

На жаль, дотиснути збірну Польші в основний час або овертаймі не вдалося і гра перейшла в серію буллітів. У хокейній рулетці краще себе проявили господарі змагань, які довели переможну серію в очних зустрічах з Україною до 14-и матчів.

Чемпіонат світу з хокею. дивізіон 1B

Україна - Польща 2: 3 Б (1: 2, 0: 0, 1: 0, 0: 0, 0: 1)

воротарі: Писаренко - Мюррей

Нагадаємо, що в стартовому матчі планетарної першості збірна України розгромила сербів (7: 0).