Вчора 1
Сьогодні 16
Розгорнути Згорнути

Олександр Грушин - бронзовий призер чемпіонату Європи-2022. Парвіз Насибов сенсаційно вилетів на старті турніру

Владлен Козлюк побореться у малому фіналі, Ярослав Фільчаков – у втішилівці
02 квітня 2022р. 20:36
Олександр Грушин ( в синьому трико ) / Фото - UWW
У Будапешті (Угорщина) завершився черговий змагальний день чемпіонату Європи зі спортивної боротьби.

Свої виступи на турнірі продовжують борці греко-римського стилю.

У вазі до 72 кг Україну представляв срібний призер Токіо-2020 Парвіз Насибов, Проте титулований борець несподівано вилетів після першого раунду турніру. В 1/8-й Насибов програв досвідченому поляку Геворгу Саакяну з рахунком 2:7. Той, в свою чергу, поступився в чвертьфінальної сутичці хорвату Павелу Пуклавецу - 0:10.

У категорії до 82 кг українець Ярослав Фільчаков отримав шанс поборотися за бронзову медаль. У кваліфікації уродженець Харкова в першому періоді поклав на туше болгарина Росіана Дерманскі. В 1/8 фіналу Фільчаков у важкій боротьбі поступився грузинові Гелі Болквадзе з рахунком 1:4. Потім Болгвадзе в півфіналі виграв у німця Паскаля Ейселя (3:1), тим самим, потягнувши українця в утешиловку.

За вихід в малий фінал Фільчаков побореться з представником Туреччини Бурханом Акбудаком.

У ваговій категорії до 97 кг за бронзову нагороду турніру буде боротися одесит Владлен Козлюк. Українець в першій зустрічі впевнено переміг голландця Тайрона Стеркенбурга (Чиста перемога на туше), потім, в чвертьфіналі впевнено розібрався з турком Бейтуллахом Кайісдагом (8:4). В 1/2-й Козлюк нічого не зміг протиставити болгарину Кирило Мілову (1:7).

У сутичці за 3-е місце змагань Владлен зустрінеться з переможцем пари Роберт Ерсек - Фелікс Балдауф.

Першу медаль «класикам» приніс уродженець Волновахи Олександр Грушин. Українець у вазі до 63 кг в бронзовому поєдинку впевнено виграв у німця Етьєнна Кенсінгер з рахунком 5:2.

Відзначимо, що німець на своєму шляху пройшов чемпіона світу-2021 молдаванина Віктора Чобану.

Таким чином, Грушин завоював першу медаль на престижному дорослому міжнародному форумі.

Нагадаємо, жіноча збірна України посіла друге місце в загальнокомандному заліку на чемпіонаті Європи-2022.