матч-центр
Вчера 48 6
Сейчас 0 0
Сегодня 29 10
Завтра 22 13
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 48 6
Сейчас 0 0
Сегодня 29 10
Завтра 22 13
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Олімпійські історії. №4. Узбецька гімнастка Оксана Чусовітіна

Ніщо не вічне у світі, а в спортивній гімнастиці тим паче

‪#‎ОлімпійськІісторії_4 Оксана Чусовітіна. 

«Ничто не вечно под луной», а в спортивній гімнастиці тим паче. Починаєш в 4 роки і затримуєшся до 25. Деякі «довгожителі» дотягнуть до тридцятки. 

Узбецька гімнастка Оксана Чусовітіна в свої 41 поза конкуренцією не лише через свій вік. 

Свою олімпійську кар'єру вона розпочала з Барселони, де завоювала командне золото в складі Об'єднаної команді під Олімпійським прапором. Наступного разу піднялась на п'єдестал через 16 років у Пекіні, заробила срібло в опорному стрибку. 

Вона - одна з чотирьох гімнасток, що повернулися в спорт після народження дітей. Три інші - українка Лариса Латиніна, голландка Сьюзен Хармс та Лейанет Гонсалес з Куби. Власне, і повернулась Чусовітіна заради сина Алішера, якому в три роки діагностували лейкоз. Чусовітіна на запрошення німецького клубу спортивної гімнастики переїхала до Кельна, почала виступати та змогла оплатити лікування сина в місцевому госпіталі. 

Чусовітіна з сином Алішером / Photo by Vladimir Rys/Bongarts/Getty Images

За свою кар'єру Чусовітіна виступила за 5 збірних: СРСР, об'єднану, збірну СНД, збірну Узбекистану та збірну Німеччини. Ігри в Ріо стали для Чусовітіної сьомими поспіль. У момент, коли Чусовітіна переступила поріг Олімпійської арени в Ріо, вона стане найстаршою гімнасткою з тих, що колись виступали на Іграх, і першою гімнасткою, яка взяла участь у семи Олімпійських Іграх поспіль. Оксана відправить в історію попереднє досягнення болгарського колеги Йордана Йовчева з шістьма Іграми поспіль.

Оксана Чусовитина/Фото: Getty Images

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров