матч-центр
Вчера 31 1
Сейчас 0 0
Сегодня 35 12
Завтра 29 8
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 31 1
Сейчас 0 0
Сегодня 35 12
Завтра 29 8
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Вимоги, дотримання яких є обов’язковим при використанні будь-яких матеріалів з сайту xsport.ua

Використання з будь-якою метою будь-яких інформаційних матеріалів з сайту xsport.ua можливе лише за умови дотримання норм чинного законодавства, зокрема і законодавства про інтелектуальну власність, а також вимог сайту xsport.ua (далі — Сайт ), що вказані нижче.

В розумінні цього повідомлення, використанням – є будь-яке відтворення, копіювання, поширення, опублікування, переклад, передрук, транслювання на телебаченні, редагування та використання в інший спосіб, передбачений чинним законодавством України.

Інформація, що позначена як «Реклама», публікується на правах реклами.

Використання будь-яких матеріалів, що наявні на сайті, дозволяється у разі надання прямого посилання (для Інтернет-видань — гіперпосилання) на безпосередню адресу головної сторінки Сайту або на адреси внутрішніх сторінок - джерел матеріалів. Посилання (гіперпосилання) обов'язково повинно бути в перших рядках та у ідентичному з основним текстом розмірі. Посилання (гіперпосилання) є обов'язковим, незалежно від повного чи часткового використання матеріалів Сайту. Гіперпосилання повинно бути відкритим, тобто без тегів noindex, nofollow.

Використання будь-яких фото або відео матеріалів Сайту дозволяється за умови зазначення першоджерела і прямого посилання на Сайт — xsport.ua, при цьому у разі наявності на фотографії імені фотографа (чи іншої інформації про нього) та/або вотермарки Сайту, обов'язковим є їх збереження при використанні фотографій. При використанні аудіовізуальних матеріалів Сайту та/або з офіційної сторінки на каналі YouTube (http://www.youtube.com/user/ChannelHockey) коду плеєра Сайту або коду плеєра YouTube з офіційного каналу.

Права на контент, відмічений логотипом REUTERS або підписаний як такий, що належить REUTERS, є власністю REUTERS. Його використання без дозволу правовласника заборонене. Copyright 2014 Thomson Reuters.

Будь-які порушення даних умов будуть розцінюватися як такі, що захищаються законодавством про права інтелектуальної власності і права на інформацію. Використання будь-якої інформації без дотримання вищезазначених вимог буде розцінюватися, як таке, що здійснено без погодження з ООО «ТОТВЕЛЬД» (xsport.ua) та з порушенням вимог чинного законодавства. Наслідками таких порушень може бути звернення редакції Сайту до судових та правоохоронних органів з метою захисту прав та інтересів, а також притягнення винних осіб до відповідальності.

Редакція Сайту має право в будь-який момент змінювати ці умови. Зміни набуватимуть чинності з моменту їх опублікування на Сайті.

З метою забезпечення виконання зазначених вимог та з питань отримання дозволу на використання матеріалів сайту радимо звертатись до відповідальних працівників редакції Сайту через форму зворотного зв’язку, вказавши у темі повідомлення «Сотрудничество».