матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 4 4
Завтра 7 7
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 4 4
Завтра 7 7
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Рено побив рекорд, але закінчив сезон!

Порівнювати стрибок Лавіллені на 6-16 зі стрибком 6-15 Сергія Бубки зовсім недоречно.

Усім привіт!

Це було сильно. Тепер кожна секунда цього розбігу, цього стрибка і цієї радості стоїть перед очима.

Порівнювати зі стрибком 6-15 Сергія Бубки - зовсім недоречно. До того рекорду - 1993 року були всі готові. Звичайно, так само кинулися вітати, знімати ці миті допотопними камерами і фотоапаратами, але того стрибка чекали.

Порівняти варто із тим, що відбувся 13 липня 1985-го - 6 метрів. Кругла цифра, у яку не вірили. Зараз не вірили у 6-16. Мовляв, хай собі пробує, багато хто вже пробував

Сам Рено теж не чекав і не вірив. Це точно. Видно з його реакції. Мабуть, в цьому і талант - не вірити, розуміти, що неможливо, але стрибати і зробити неможливе можливим.

Травма Лавиллени
Травма Лавиллени

А от що було далі - теж де в чому свідчить про характер нашого-ненашого суперстар. Рено трохи загрався. На висоті 6-16 і після неї він вихлюпнув себе всього, вихлюпнув емоційно. Обійми, радощі, спілкування - драйв перевалив через край. Якщо пам'ятаєте з нашої трансляції, деякі чиновники IAAF, не розібравшись в ситуації, уже вийшли нагороджувати Рено і так чинно-благородно стали біля доріжки. Там уже не було атмосфери битви. Там була la festa.

6-21 - навіть якщо технічно і фізично він міг взяти висоту, це був перебір, не варто було того робити.

Рено не впорався з жердиною, його відпружинило назад і кинуло на підлогу. І він дуже сильно вдарив ступню. Після нагородження, ще помучивши інтерв'ю, француза повезли в лікарню. Всі гості і спортсмени після закінчення турніру повернулися в готель на традиційне afterparty. Всі чекали Рено. Ще дві знімальні групи чекали його на інтерв'ю.

Встреча Бубки с Лавиллени в гостинице
Встреча Бубки с Лавиллени в гостинице

Рено повернувся з лікарні після 11 вечора. На милицях, бинт на ступні - рудий від крові. За словами лікаря турніру, який супроводжував рекордсмена, на ступні у Рено - сильна і глибока рвана зигзагоподібна рана. Глибина - сім сантиметрів!!! На щастя, кістку не пошкодив, і сухожилля теж. Але зашивали довго. І головне - на відновлення піде приблизно два місяці. Це означає, що зимовий сезон для Рено вже точно закінчений, і на чемпіонат світу в Сопот він не поїде. Такою от виявилася ціна рекорду. За великим рахунком, могло бути і гірше.

Після операції Лавілені з вірним молодшим братом повернулися в готель, і після інтерв'ю Рено ще навіть трохи спустився вниз і трохи погоцав на на одній нозі і на милицях з уже веселими гостями і учасниками турніру.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров