Вчера 3
Сегодня 2
Завтра 22
Развернуть Свернуть

Веб-конференция Ивана Гешко

Экс-чемпион мира по легкой атлетике ответил на вопросы болельщиков
23 марта 2016г. 12:48
За 10 лет Иван Гешко почи не изменился / Facebook

В среду, 23 марта, гостем студии XSPORT.ua будет легендарный бегун-стайер Иван Гешко, бронзовый призер чемпионата мира-2003 и чемпион мира-2006 в беге на 1500 м.

Трансляция веб-конференции будет доступна в этой новости. НАЧАЛО - В 13:00

Вопросы Ивану Гешко можно оставлять в комментариях к этой новости. Напомним, 11 марта исполнилось 10 лет со дня уникальной победы Ивана Гешко над африканскими бегунами на зимнем чемпионате мира в Москве.

В воскресенье, 20 марта, в Портленде, США, закончился очередной зимний чемпионат мира, на котором Украина выиграла три медали в многоборье. На средних дистанциях Украина была представлена только одной спортсменкой.

Напомним также, что в среду в 15:00 на XSPORT.ua пройдет еще одна легкоатлетическая веб-конференция. Гостем студии станет серебряный призер чемпината мира многоборец Алексей Касьянов.

Источник: XSPORT
Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 14

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
Страницы:   1    2   
23 марта 2016г. 13:37
Іване Тарасовичу, ви не бачите себе наприклад на посаді старшого тренера з витривалості у збірній України або взагалі наставником збірної? Могли би свій досвід застосувати на таких посадах?
23 марта 2016г. 12:59
Ви організовуєте в Чернівцях цікаві змагання і забіги. Легшебуло виступати чи організовувати? І чому поряд з Буковинською милею і Бігом миру не видно Буковинської міні-милі останнім часом? Ще буде?
23 марта 2016г. 12:57
Минулого року ви виграли змагання в Канаді. Чи можна вважати той успіх поверненням у великий спорт? І чи плануєте саме змагатися в майбутньому?
23 марта 2016г. 12:55
Як би була ваша воля, що ви змінили би в українському спорті? В нинішніх реаліях. У чому вбачаєте резерви для покращення ситуації
22 марта 2016г. 20:54
Іван Тарасович, після довгих спортивних років, чи полюбляєте ходити пішки, або надаєте перевагу ізді на авто?
Як відноситесь до Кави та Шашликів?)))
22 марта 2016г. 20:32
З яких дисциплін почалось ваше знайомство з легкою атлетикою? Коли саме ви зрозуміли, що 1500м ваша коронна дистанція?
22 марта 2016г. 18:04
Іване, ви нерідко критично висловлюєтесь про нашу владу, кидаєте виклик бюрократичній системі. Дякуємо вам за це. Чи не відчуваєте у зв’язку з цим якогось тиску, наприклад, на роботі, з боку владних структур. І чи готові боротися й надалі проти системи, на користь спорту і простим людям?
22 марта 2016г. 18:00
Розкажіть трохи про вашу сім’ю. Чим займається дружина (колись писали, що вона співачка), скільки років дітям і чи плануєте їх також залучати до спорту?
22 марта 2016г. 17:58
Іване Тарасовичу, як складається ваша депутатська діяльність? Чи не вагалися очолювати комісію в обласній раді? Це додало клопотів? Як встигаєте поєднувати роботу тренера з депутатством та іншими громадськими функціями?
22 марта 2016г. 17:55
Чи правда що будь-який бажаючий може тренуватися під Вашим керівництвом у Вашому спортінтенаті в Кіцмані? Які там умови, чим забезпечуються спортсмени, від якого віку можна туди вступити? Що для цього треба?

Страницы: 1  2  

Букмекер месяца