Женская эстафета в Хохфильцене – с Еленой Пидгрушной

Смотрите на XSPORT.ua первую в сезоне женскую эстафету вместе с олимпийской чемпионкой Еленой Пидгрушной. ВИДЕО В ЭТОЙ НОВОСТИ!

Елена Пидгрушная и Александр Мащенко / XSPORT

В пятницу 12 декабря второй этап Кубка мира по биатлону стартует спринтами, а в субботу, 13 декабря, нас ждут первые эстафеты в сезоне.

13.12 в 12:00 на нашем сайте можно будет следить за женской эстафетой в видеотрансляции а комментировать ее будет на этот раз не только Александр Мащенко, но и (сюрприз!) олимпийская чемпионка Сочи-2014 Елена Пидгрушная, которая придет в гости на XSPORT.  Плеер будет доступен в этой новости!

По окончании гонки в режиме веб-конференции Елена ответит на вопросы, которые можно оставлять в комментариях под этой новостью.

Не пропустите женскую эстафету в Хохфильцене на XSPORT.ua, с видео комментарием Александра Мащенко и Елены Пидгрушной!


Комментарии 12

Страницы: 1  2  
Zay
13 декабря 2014г. 13:36
Саша, спасибо большое за работу! Картинку смотрю на на сайте IBU и слушаю Вас. Отлично получается! Появление в стулии Лены было приятным сюрпризом) Успехов!
0 0
TUA
13 декабря 2014г. 13:24
Оленко. Ви чарывні. Повертайтесь у великий спорт :)
1 0
Сергей
13 декабря 2014г. 13:17
Что у сборной со стрельбой? Не кажется в прошлом году у команды Б, сейчас у основной. Нужен тренер стрельбы теперь сборной?
1 0
Alex Korotich
13 декабря 2014г. 13:00
Олена, як ви вважаєте, чи міг тягар одного із лідерів команди зіграти фатальну роль у першій стрільбі Юлі?
1 0
ljhlh oijojo
13 декабря 2014г. 12:09
Олександре, зробіть, будь ласка, звук свого голосу гучніше, якщо можна.
0 0
Тібор
13 декабря 2014г. 11:41
Привіт! Я великий шанувальник біатлона, і завжди вболиваю за Україну) Я розумію, що зараз в усіх збірних зміна поколінь і тому, українки в се одно серед основних фаворитів на перемогу в жіночому єстафеті, але якби ви залишились, то україна мабуть весь олимпийський цикл була б непереможною! Я дуже сподіваюсь, що ви дуже скоро повернетесь, ви можете стати такою легендою як Нойнер або Бергер, а українська команда Підгрушна-Семеренко-Семеренко-Джима, могла б стати легендарною єстафетною командою як наприклад легендарна німецька четвірка.
Коли повернешься?) Ви ще можете привезти перемогу з чемпионатів світу та виграти кубок світу в єстафеті а можливо і особисто. Невже у вас нема таких планів?
До речи як ти вважаешь Семеренко може цього року виграти ВХГ? Або шанси тільки у Макарайнен та Домрачової? Тоби не дивно їх феноменальна швідкість? Чи не вживають вони заборонени препарати? Як ти ставишься до того що в биатлоні все більше допингових скандалів? Чи стане після ухода Макаряйнен, Домрачова "непереможною" зіркою біатлона?
1 0
TUA
13 декабря 2014г. 11:22
Дуже добре, що зараз молодь має можливість відчути конкуренцію на КС. Це не безцінний для них досвід та велика послуга і заслуга Олени Підгрушної та Віти Семеренко. Але Олено, думаю, що Ви не сказали свого останнього слова в біатлоні. Від усієї душі сподіваюсь побачити Вас на Олімпійському п'єдесталі знову та зібрати оберемок медалей. Любимо й сумуємо за Вами.
1 0
Андрій
13 декабря 2014г. 01:10
Пані Олено, ну ви ж чудово розумієте, що без вашого останього вогневого рубежу та останнього кола нашій прекрасній четвірці в Кореї мало що світить, правда?) Так що хочеш не хочеш, а максимум влітку 16-го треба братися за роботу;)
2 0
Сергій Мел
12 декабря 2014г. 23:59
Олено, повертайтеся будь ласка=)
1 0
Максим Чеберяка
12 декабря 2014г. 00:48
Чи плануєте ви далі працювати у міністерстві, або взагалі залишатись у політиці? Як відноситесь до новообраного міністра? І які плани на майбутнє, коли вже ми зможемо побачити Вас на трасах Кубку світу)))? Оленко, без вас біатлон вже не такий! Повертайтесь, ми чекаємо!!!;)
1 0

Страницы: 1  2  
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Смешанные единоборства. Турнир «Боремся вместе». Прямая трансляция
19:00
Новости партнеров
Новости партнеров