матч-центр
Вчера 12 12
Сейчас 0 0
Сегодня 18 12
Завтра 26 14
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 12 12
Сейчас 0 0
Сегодня 18 12
Завтра 26 14
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Женская эстафета в Хохфильцене – с Еленой Пидгрушной

Смотрите на XSPORT.ua первую в сезоне женскую эстафету вместе с олимпийской чемпионкой Еленой Пидгрушной. ВИДЕО В ЭТОЙ НОВОСТИ!

Елена Пидгрушная и Александр Мащенко / XSPORT

В пятницу 12 декабря второй этап Кубка мира по биатлону стартует спринтами, а в субботу, 13 декабря, нас ждут первые эстафеты в сезоне.

13.12 в 12:00 на нашем сайте можно будет следить за женской эстафетой в видеотрансляции а комментировать ее будет на этот раз не только Александр Мащенко, но и (сюрприз!) олимпийская чемпионка Сочи-2014 Елена Пидгрушная, которая придет в гости на XSPORT.  Плеер будет доступен в этой новости!

По окончании гонки в режиме веб-конференции Елена ответит на вопросы, которые можно оставлять в комментариях под этой новостью.

Не пропустите женскую эстафету в Хохфильцене на XSPORT.ua, с видео комментарием Александра Мащенко и Елены Пидгрушной!


Комментарии 12

Страницы: 1  2  
Zay
13 декабря 2014г. 13:36
Саша, спасибо большое за работу! Картинку смотрю на на сайте IBU и слушаю Вас. Отлично получается! Появление в стулии Лены было приятным сюрпризом) Успехов!
0 0
TUA
13 декабря 2014г. 13:24
Оленко. Ви чарывні. Повертайтесь у великий спорт :)
1 0
Сергей
13 декабря 2014г. 13:17
Что у сборной со стрельбой? Не кажется в прошлом году у команды Б, сейчас у основной. Нужен тренер стрельбы теперь сборной?
1 0
Alex Korotich
13 декабря 2014г. 13:00
Олена, як ви вважаєте, чи міг тягар одного із лідерів команди зіграти фатальну роль у першій стрільбі Юлі?
1 0
ljhlh oijojo
13 декабря 2014г. 12:09
Олександре, зробіть, будь ласка, звук свого голосу гучніше, якщо можна.
0 0
Тібор
13 декабря 2014г. 11:41
Привіт! Я великий шанувальник біатлона, і завжди вболиваю за Україну) Я розумію, що зараз в усіх збірних зміна поколінь і тому, українки в се одно серед основних фаворитів на перемогу в жіночому єстафеті, але якби ви залишились, то україна мабуть весь олимпийський цикл була б непереможною! Я дуже сподіваюсь, що ви дуже скоро повернетесь, ви можете стати такою легендою як Нойнер або Бергер, а українська команда Підгрушна-Семеренко-Семеренко-Джима, могла б стати легендарною єстафетною командою як наприклад легендарна німецька четвірка.
Коли повернешься?) Ви ще можете привезти перемогу з чемпионатів світу та виграти кубок світу в єстафеті а можливо і особисто. Невже у вас нема таких планів?
До речи як ти вважаешь Семеренко може цього року виграти ВХГ? Або шанси тільки у Макарайнен та Домрачової? Тоби не дивно їх феноменальна швідкість? Чи не вживають вони заборонени препарати? Як ти ставишься до того що в биатлоні все більше допингових скандалів? Чи стане після ухода Макаряйнен, Домрачова "непереможною" зіркою біатлона?
1 0
TUA
13 декабря 2014г. 11:22
Дуже добре, що зараз молодь має можливість відчути конкуренцію на КС. Це не безцінний для них досвід та велика послуга і заслуга Олени Підгрушної та Віти Семеренко. Але Олено, думаю, що Ви не сказали свого останнього слова в біатлоні. Від усієї душі сподіваюсь побачити Вас на Олімпійському п'єдесталі знову та зібрати оберемок медалей. Любимо й сумуємо за Вами.
1 0
Андрій
13 декабря 2014г. 01:10
Пані Олено, ну ви ж чудово розумієте, що без вашого останього вогневого рубежу та останнього кола нашій прекрасній четвірці в Кореї мало що світить, правда?) Так що хочеш не хочеш, а максимум влітку 16-го треба братися за роботу;)
2 0
Сергій Мел
12 декабря 2014г. 23:59
Олено, повертайтеся будь ласка=)
1 0
Максим Чеберяка
12 декабря 2014г. 00:48
Чи плануєте ви далі працювати у міністерстві, або взагалі залишатись у політиці? Як відноситесь до новообраного міністра? І які плани на майбутнє, коли вже ми зможемо побачити Вас на трасах Кубку світу)))? Оленко, без вас біатлон вже не такий! Повертайтесь, ми чекаємо!!!;)
1 0

Страницы: 1  2  
Новости партнеров
3.15
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров
Новости партнеров