Вчера 1 1
Вчера 1 1

"Донбас" везе із Нижньокамська одне очко

"Нєфтєхімік" вирвав перемогу у серії булітів

Донецький "Донбас" у другому матчі проти нижньокамського "Нєфтєхіміка", у рамках регулярного чемпіонату КХЛ, не зміг втримати переможний рахунок, програвши у підсумку у серії післяматчевих штрафних кидків.

Ігровий час поєдинку, що пройшов 21 листопада у Нижньокамську, завершився у нічию - 3:3 (0:1, 0:0, 3:2, 0:0).

Перевага "Донбасу" в одну шайбу після результативного кидка Євгена Дадонова на 14-й хвилині зустрічі протрималася до середини третього періоду. У фінальній двадцятихвилинці "Нєфтєхімік" зусиллями Томаша Нетіка (48-ма і 51-ша хвилини) та Єгора Миловзорова (56-та) зумів не лише відігратися, а й вийти вперед. Дубль Дадонова (54-та) допоміг донеччанам скоротити відставання до мінімуму, а Вацлав Недорост (59-та) перевів гру у овертайм, який також переможця не виявив.

Переможний буліт за "Нєфтєхімік" реалізував Єгор Миловзоров.

Відзначимо, що на думку фахівців, другу шайбу хокеїст нижньокамської команди Томаш Нетік закинув рукою, а третє взяття воріт Яна Лацо також було неоднозначним, адже у цей час на майданчику був один зайвий хокеїст "Нєфтєхіміка".

Таким чином, "Донбас" набирає 34 очки та посідає дев’яте місце Західної конференції. "Нєфтєхімік", в активі якого 40 балів, - восьмий на Сході.

Нагадаємо, що попередній матч між "Донбасом" та "Нєфтєхіміком" завершився перемогою донеччан у серії булітів - 3:2Б.