матч-центр
Вчера 7 5
Сейчас 0 0
Сегодня 13 9
Завтра 7 7
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 5
Сейчас 0 0
Сегодня 13 9
Завтра 7 7
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Абрамович продав "Арену-Омськ" за свої ж гроші?

З Омська до Москви він "літає" з пересадкою

Роман Абрамович передав "Арену-Омськ" місцевому клубу КХЛ "Авангард" безкоштовно, а заплачені раніше за неї 850 мільйонів рублів олігарх сам попередньо переказав клубу. Про це заявив прес-секретар Абрамовича Джон Манн.

Він пояснив, що угода купівлі-продажу відбулася 23 квітня 2012 року. Перед тим як переоформити власність, дві структури Романа Абрамовича перерахували клубу "Авангард" 850 млн. руб. в якості благодійного внеску. В той же день "Авангард" перерахував їх же іншій компанії Абрамовича в якості оплати за приміщення МСК "Арена-Омськ". Як стверджує прес-секретар, проводка була чисто "технічною, як якщо б літак з Москви до Омська зробив би пересадку в Тюмені".

При цьому у власності олігарха залишилася електророзподільна, яка за словами Манна, не має відношення до енергозабезпечення комплексу.

У прес-службі ХК "Авангард" від будь-яких коментарів з приводу угоди категорично відмовилися. Директор "Арени-Омськ" Андрій Махонько також не став коментувати ситуацію, пославшись на те, що він знаходиться у відпустці за кордоном.

Нагадаємо, напередодні російські ЗМІ повідомили, що "Авангарду" доведеться викупити стадіон, що знаходиться у власності Романа Абрамовича, за 850 мільйонів рублів (близько 220 млн. гривень). При цьому гроші на придбання арени не будуть виділені з обласного бюджету.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров
Новости партнеров