Завтра 11 6

Анагайм подолав Кароліну лише в овертаймі

Лише в оветаймі була зафіксована перемога Анагайму над Кароліною.

Обидві команди у цьому сезоні відверто не вражають. Вони мають одні з найгірших показників у лізі.

Першою удача посміхнулася гостям. Наприкінці першого періоду Туомо Рууту вивів свій клуб вперед. Та господарі льоду не здалися. Активно пресингуючи своїх суперників по всьому майданчику, вони змогли відігратися. Нік Боніно в середині другої третини гри зробив рахунок рівним 1-1. Заключна частина гра стала найбільш емоційною. У взаємогострих атаках опоненти забили одне одному по шайбі. Ерік Стаал зробив це за Кароліну, Саку Койву відзначився в стані качок.2-2. І овертайму було вже не уникнути. А у грі 4 на 4 вирішальний кидок вдався Корі Перрі. Отже 3-2 Анагайм у напруженому матчі таки перемагає  Кароліну.

Проте ані переможцям, ані переможеним до зони плей-офф ще дуже далеко.