Сейчас 8 3
Завтра 11 5

"Авангард" дотиснув "Витязь" у третьому періоді

Сенсації у Омську не сталося

Омський "Авангард" удома здобув перемогу над чеховським "Витязем" у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Поєдинок, що пройшов 7 грудня на "Арена Омськ", закінчився з рахунком 4:2 (0:1, 2:1, 2:0).

Надію на успіх "Витязю" подарували голи Павла Чернова на 6-й хвилині та Джошуа Хеннессі на 30-й. Господарі ж відповіли хокеїстам з Чехова шайбами Антона Кур’янова (28-ма хвилина), Дмитра Сьоміна (36-та), Микити Нікітіна (42-га) та Сергія Костіцина (57-ма).

Таким чином, "Витязь" не зміг здобути третю поспіль перемогу на виїзді. Наразі у команди 38 очок, і вона йде на 11-й сходинці у турнірній таблиці Західної конференції. "Авангард" же набирає 68 очок - він перший на Сході.