Завтра 7

"Авангард" вдруге переграв "Магнітку"

Омськ наздоганяє Челябінськ за очками
21 ноября 2012г. 17:32

Хокеїсти омського "Авангарда" вдруге за два тижні здобули перемогу над суперниками з магнітогорського "Металурга".

Матч, що пройшов 21 листопада у Магнітогорську, закінчився поразкою господарів з рахунком 1:2 (0:1, 1:1, 0:0).

У складі омської команди голами відзначились Олександр Фролов на 2-й хвилині поєдинку та Ігор Волков - на 37-й. Єдина шайба "Магнітки" на рахунку Сергія Гончара (39-та хвилина).

Відзначимо, що завдяки цій перемозі "Авангард" за кількістю набраних очок (53) наздоганяє лідера Східної конференції челябінський "Трактор" і перебуває на другій сходинці лише за кількістю перемог у основний час. "Металург" з 51 очками йде на третій сходинці на сході.

У минулому поєдинку цих двох суперників, який відбувся 14 листопада в Омську, "Авангарду" вдалося вирвати перемогу лише у овертаймі (3:2ОТ).