Завтра 1 1
Завтра 1 1

"Авангард" за крок до Кубка Гагаріна

Омська команда знову виграє у "Динамо"

Омський "Авангард" в овертаймі переміг (2:1) московське "Динамо" в четвертому матчі фіналу Кубка Гагаріна.

"Динамо" відкрило рахунок на шостій хвилині гри. Артем Чернов, для якого цей матч став першим у нинішньому плей-офф, першим зорієнтувався у штовханині біля воріт Каррі Рамо.

В середині другої третини зустрічі "Динамо" отримало подвійну більшість. Відмінні шанси забити були у Михайла Анісіна і Дениса Мосальова, але кидок першого пройшов вище воріт, а другий не встиг замкнути передачу на п’ятачку.

А за кілька хвинин після цього гості зрівняли рахунок. Вилазка у чужу зону у виконанні Романа Червенки, Олександра Пережогіна та Олександра Попова закінчилася точним кидком останнього з середньої дистанції.

"Авангард" володів ініціативою і в третьому періоді. Але обіграти суперника у основний час омських хокеїстам не вдалося. А от у овертаймі підопічні Раймо Сумманена таки дотиснули суперника. Після рикошету від ноги гравця "Динамо" шайба відскочила до Пережогіна, який з розвороту переправив її в сітку.

Після цього матчу рахунок у серії став 3:1 на користь "Авангарду". Омські хокеїсти можуть оформити перемогу у Кубку Гагаріна вже у наступній зустрічі, яка відбудеться 21 квітня на їхній рідній арені.