Сегодня 1 1
Сегодня 1 1

"Білі" знову перемогли "червоних"

"Донбас" провів чергову двосторонку

У вівторок донецький "Донбас" в рамках підготовки до нового сезону у КХЛ провів черговий двосторонній матч, який складався з двох періодів по 20 хвилин.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, перемогу, як і у попередніх подібних зустрічах, здобула команда у білій формі. Вона переграла суперників у червоному з рахунком 4:1 (2:1, 2:1).

Шайби: 0:1. Захаров - 5:39-бул., 1:1. Піганович - 9:45, 2:1. Благой - 11:58, 3:1. Кііскінен (Петрухно, Віртанен) - 29:10, 4:1. Варламов (Віртанен, Коларж) - 34:03

"Білі": Горячевських. Салмела-Пігановіч, Лайне-Федотенко-Петтерссон, Сільницький-Коларж, Варламов-Квітченко-Віртанен, Паутов-Петрухно, Кііскінен-Бєлухін-Благой.

"Червоні": Лацо. Вілсон-Подхрадські, Дадонов-Недорост-Якуценя, Разін-Бартуліс, Кагарлицький-Робітайл-Морозов, Матоушек-Халіков, Мартишко-Захаров-Шалімов, Нікіфоров.