Завтра 2

"Бостон" зрівняв рахунок у серії з "Вашингтоном"

Гості вирвали перемогу лише у овертаймі
23 апреля 2012г. 09:28

Чинний володар Кубка Стенлі "Бостон Брюїнз" лише у овертаймі зумів здобути гостьову перемогу над "Вашингтон Кепіталз" і зрівняти рахунок у серії в першому раунді плей-офф.

Зустріч, що проходила у столиці США, завершилася перемогою гостей з рахунком 4:3. На 6-й хвилині Річ Певерлі з передачі Ендрю Ференса і Патріса Бержерона вивів "Бостон" вперед. Рахунок зрівняв Майк Грін (10-а хвилина), асистували якому Джоель Ворд і Роман Гамрлік.

Ще в першому періоді гості знову повели - у більшості відзначився Давид Крейчі (17), якому допомогли Певерлі і Мілан Лучіч. За 42 секунди до кінця другого періоду Джейсон Чімера знову зрівняв рахунок з передачі Нікласа Бекстрема та Гамрліка.

На 52-й хвилині Ференс знову вивів "Бостон" вперед з передачі Тайлера Сегіна. Однак росіянин Олександр Овєчкін (56) перевів гру в овертайм після пасу Бекстрема. Перемогу "Бостону" приніс Сегін, який відзначився на 64-й хвилині з передач Лучича та Прейчі.

Після цієї перемоги рахунок в серії став 3:3. Вирішальна гра відбудеться на льоду чинного володаря Кубка Стенлі 25 квітня.