Бризгалов перевершив усіх в НХЛ

Росіянин визнаний найкращим два тижні поспіль

Російський голкіпер "Філадельфія Флайєрз" Ілля Бризгалов вдруге поспіль визнаний першою зіркою тижня в НХЛ. Раніше в цьому сезоні досягнути такого успіху не вдавалося нікому.

У суботу росіянин відбив 31 кидок у грі з "Бостоном", в якій підопічні Пітера Лавіолетта змогли відігратися за рахунку 0:2, але капітулювали в серії буллітів (2:3). У неділю "Піттсбург" до другої перерви двічі засмутив Бризгалова, але 38 сейвів "Містера Всесвіт" і натхненна гра Скотта Хартнелла дозволили "Філадельфії" перемогти в овертаймі 3:2.

У березні Ілля здобув 8 перемог у 9-ти поєдинках, відбиваючи в них 96.0% кидків і пропускаючи в середньому за гру 1,20 гола.

Друге місце в тижневому рейтингу топ-хокеїстів зайняв голкіпер "Чикаго Блекгоукс" Корі Кроуфорд, а третє - форвард "Нешвілл Предаторз" Мартін Ерат.