матч-центр
Вчера 7 3
Сейчас 1 0
Сегодня 13 4
Завтра 5 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 3
Сейчас 1 0
Сегодня 13 4
Завтра 5 2
все
важные
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Бюджет "Йокеріту" буде середнім для КХЛ

Однак на результат це може не вплинути

Бюджет фінського "Йокеріта", який з сезону-2014/15 буде виступати у Континентальній хокейній лізі, збільшиться і буде приблизно на середньому рівні у КХЛ. Про це заявив член правління клубу Роман Ротенберг.

"Клуб зараз веде переговори зі спонсорами у Фінляндії та Росії. Думаю, команда буде на середньому рівні з точки зору бюджету. З бюджетом все буде гаразд, тому що якісь домовленості вже є. Але, як показує практика, результат від бюджету не завжди залежить"
, - сказав Ротенберг.

Наразі бюджет "Йокеріта" становить менше 10 млн. євро, у той час як в провідних клубів КХЛ - у 4-5 разів більший.

Напередодні клуб отримав офіційний дозвіл від фінської ліги про перехід у КХЛ, а також підписав з Континентальною лігою договір про наміри вступити в неї з наступного сезону.

"З нашого боку таке рішення було прийнято раніше, але офіційного дозволу фінської ліги і юридично оформленої документації не існувало. Тільки сьогодні ми отримали офіційний дозвіл про вихід з неї, підписали договір з КХЛ і змогли оголосити, що з наступного сезону переходимо туди"
, - підкреслив Ротенберг.

Нагадаємо, що у червні російські бізнесмени Геннадій Тимченко, Аркадій і Борис Ротенберг придбали "Хартвалл Aрена" у Гельсінкі і частку в "Йокеріті".

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
00:00
Танцы на пилоне. Pole Performance International
Новости партнеров
Новости партнеров