Цей день у КХЛ: "Авангард" поступився аутсайдеру

Голкіпер "Бариса" став автором шайби
19 октября 2013г. 19:34

19 жовтня у регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися 9 матчів.

"Адмірал" - "Автомобіліст" - 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Успіху "Адмірала" посприяла вдала гра молодого голкіпера Євгена Іваннікова, який зробив 39 сейвів. Завдяки перемозі хокеїстам з Владивостока вдалося пробитися до зони плей-оф, витіснивши з неї "Нєфтєхімік".

"Амур" - "Юґра" - 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)

Тимофій Шишканов відкрив рахунок у зустрічі, а потім встановив остаточний результат, закинувши четверту шайбу "Амура" за 14 хвилин до кінця зустрічі. Хабаровській команді вдалося перервати серію з двох поразок.

"Металург" Нк - "Авангард" - 4:3 (1:1, 1:2, 2:0)

"Кузня" так і не встановила новий антирекорд у КХЛ, перервавши свою 14-матчеву серію поразок. "Авангард" же після двох вдалих матчів проти "Витязя" і "Торпедо" поступився вже втретє поспіль. Додамо, що омська команда вела по ходу зустрічі 3:1, тренерський штаб "Металурга" навіть вирішив замінити голкіпера Микиту Ложкіна на 18-річного бекапа Іллю Сорокіна.

У складі "Авангарду" дебютував Штефан Ружичка, який набрав перше очко за омську команду, зробивши гольову передачу.

"Ак Барс" - "Динамо" Мн - 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)

"Ак Барс" здобув шосту перемогу поспіль і зберіг лідерство у Східній конференції. "Динамо-Мінськ" зазнало третьої поспіль поразки.

"Торпедо" - "Спартак" - 3:4ОТ (0:0, 3:1, 0:2, 0:1)

Господарі вели у три шайби по ходу матчу, однак втратили свою перевагу і поступилися москвичам у овертаймі.

"Витязь" - "Донбас" - 4:2

"Витязь" здобув другу поспіль перемогу, "Донбас" вдруге поспіль поступився. Подробиці про цей матч читайте тут.

"Сибір" - "Барис" - 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)

Перемогу казахстанській команді принесли дубль Найджела Доуса, а також шайба, автором якої став голкіпер "Бариса" Віталій Єремеєв. При чому він став третім воротарем в історії ліги, який відзначився голом.

"Динамо" Мск - "Медвешчак" - 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)

Метт Мерлі, що постраждав від грубої гри Григорія Паніна, не зміг допомогти "Медвешчаку" у цій зустрічі. Хорвати тричі виходили вперед, однак переможний рахунок їм втримати не вдалося. Чинні чемпіони КХЛ перемагають вже втретє поспіль, однак маючи в активі 41 очко, залишаються на другому рядку в турнірній таблиці Заходу.

"Лев" - ЦСКА - 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Переможна шаба на рахунку Володимира Жаркова. "Лев" поступився вдруге поспіль.