Цей день у КХЛ: Мозякін перевернув гру

Понікаровський відзначився у армійському дербі

28 жовтня у регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися 13 матчів.

"Авангард" - "Металург" Мг - 2:5 (2:0, 0:2, 0:3)

Гості, поступаючись по ходу матчу 0:2, відправили у ворота суперника п’ять шайб і здобули впевнену перемогу. У складі "Магнітки" всю гру зробила ударна ланка: Мозякін (3+0) - Заріпов (1+2) - Коварж (0+3).

СКА - ЦСКА - 5:2 (2:0, 3:1, 0:1)

Український легіонер СКА Олексій Понікаровський набрав 2 (1+1) очки, а його партнер Ілля Ковальчук записав на свій рахунок один гол. ЦСКА зазнав третьої поразки поспіль.

"Спартак" - "Металург" Нк - 5:4 (1:0, 2:4, 2:0)

Спартаківці до 56-ї хвилини поступалися 3:4, але в останні хвилини відправили у ворота суперника дві шайби і набрали три очки. У переможців 3 (1+2) бали набрав нападник В’ячеслав Козлов.

"Динамо" Мск - "Торпедо" - 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Дубль у господарів оформив нападник Мартіньш Карсумс, а українець Костянтин Касянчук за п’ять хвилин ігрового часу відзначитися не встиг. Динамівці здобули третю перемогу поспіль і шосту - в семи останніх матчах.

"Динамо" Мн - "Сибір" - 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

Український збірник Олександр Матерухін зіграв за мінчан 16 хвилин, завдав два кидки по воротах, але очок не набрав.

"Автомобіліст" - "Нєфтєхімік" - 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

"Автомобіліст" здобув шосту перемогу в семи останніх матчах! У свою чергу, "Нєфтєхімік" з семи останніх зустрічей програв шість поєдинків.

"Барис" - "Трактор" - 1:5 (0:0, 0:3, 1:2)

У складі "Трактора" розігрався Євген Кузнєцов, який оформив у цьому матчі дубль.

"Юґра" - "Салават Юлаєв" - 4:5 (1:3, 2:0, 1:2)

По 3 очки у "Салават Юлаєва" здобули Ігор Мірнов (2+1) і Антті Пільстрем (1+2).

"Локомотив" - "Слован" - 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)

"Слован" продовжив безвиграшну серію до чотирьох матчів.

"Атлант" - "Динамо" Р - 1:2 Б (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1)

Перемогу рижанам в серії буллітів приніс досвідчений Олександр Ніжівій.

"Донбас" - "Адмірал" - 2:1 (0:0, 2:1, 0:0).

"Донбас" переміг завдяки шайбам своїх захисників. Подробиці про цей матч читайте тут.

"Сєвєрсталь" - "Лев" - 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

"Медвешчак" - "Амур" - 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)