Цей день у КХЛ: Аутсайдер переміг лідера

Аутсайдер подарував ще одну сенсацію
29 ноября 2013г. 00:35

28 листопада в регулярному  чемпіонаті КХЛ відбулися 11 матчів.

"Ак Барс" - "Металург" Нк - 4:5 Б (2:1, 1:3, 1:0, 0:0, 0:1)

Слідом за перемогою над московським "Динамо" (4:3), аутсайдер чемпіонату КХЛ переграв у Казані лідера Східної конференції за булітами.

"Авангард" - "Слован" - 4:2 (2:0, 2:0, 0:2)

"Авангард " здобув другу перемогу в семи останніх матчах. "Слован", у свою чергу, зазнав третьої поразки поспіль із загальним рахунком 4:18.

"Юґра" - ЦСКА - 3:4 (0:0, 0:2, 3:2)

Господарі весь матч наздоганяли ЦСКА в рахунку і на 59-й хвилині Радек Смоленяк встановив рівновагу, проте останнє слово залишилося за москвичами, які шокували суперника за 41 секунду до сирени після кидка Дениса Денисова (другий гол у сезоні).

Армійці здобули четверту перемогу поспіль, а Микола Прохоркін закинув 15 шайбу в чемпіонаті!

"Автомобіліст" - "Динамо" Р - 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

"Автомобіліст" лише вдруге переміг за останні сім матчів, але такі показники не заважають уральцям утримувати восьме місце в таблиці "Сходу".

"Барис" - "Лев" - 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

"Лев" взяв реванш у "Бариса" за нещодавню поразку в овертаймі з рахунком 2:3 (ОТ). Для пражан це четверта перемога поспіль і шоста - в семи останніх матчах.

"Торпедо" - "Адмірал" - 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

Запорукою успіху команди Петеріса Скудри стала надійна гра в обороні - досить сказати, що за весь матч нижегородські захисники дозволили суперникам завдати лише 15 кидків в ствір воріт Георгія Гелашвілі.

"Витязь" - "Амур" - 2:1 Б (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)

Перемогу у серії булітів "Витязю" приніс Дмітрій Шитіков.

"Спартак" - "Салават Юлаєв" - 2:3 (0:0, 0:0, 2:3)

Ігор Мірнов приніс перемогу "Салавату" на 59-й хвилині матчу.

"Динамо" Мн - "Трактор" - 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)

З того моменту, як "Динамо" очолив словацький фахівець Любомир Поковіч, команда виграла три зустрічі поспіль, набравши максимальну кількість очок. Український легіонер переможців Олександр Матерухін цього разу очок не набрав, завершивши зустріч з показником корисності - "нуль".

"Донбас" - "Нєфтєхімік" - 2:1 Б (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)

Донеччани здобули четверту перемогу поспіль.  Подробиці про цей матч читайте тут.

"Медвешчак" - "Сибір" - 6:1 (3:1, 2:0, 1:0)

Американський нападник Метт Мерлі набрав 3 (2+1) очки. Відзначимо, що для новосибірців це третя поразка поспіль у чемпіонаті.