Сейчас 6 4
Завтра 20 4

"Чикаго" пише історію

Команда показує найкращий старт сезону

"Чикаго Блекгоукс" проводить найкращий старт сезону у НХЛ за всю свою 85-річну історію.

27 січня команда з Іллінойсу у овертаймі домашнього матчу регулярного чемпіонату НХЛ здобула перемогу над "Детройт Ред Вінґз" з рахунком 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0).

У складі "Чикаго" закинутими шайбами відзначились Данкан Кейт (2:24) та Нік Ледді (62:45), який поставив переможну для команди крапку у додатковий час.

Єдиний гол "Детройта" на рахунку Джоана Френзена (44:30).

"Я почуваюся просто неймовірно, цього ніколи не забути. Я чув про статистику команди до початку матчу. Якщо ми так продовжимо, ми станемо великими"
, - заявив після поєдинку Ледді. Для цього захисника нинішній гол у овертаймі став першим в його кар’єрі хокеїста на усіх рівнях.

Ця перемога стала для "Чикаго" шостою чистою у шести матчах з початку нинішнього чемпіонаті НХЛ. Таким чином, "Блекгоукс" перевершили досягнення 1971/72. 12 набраних очок вивели команду на перше місце у чемпіонаті НХЛ.