Завтра 1 1
Завтра 1 1

Дебютант НХЛ не дограв матч через травму

"Колорадо" поступилося "Лос-Анджелесу"

20-річний голкіпер "Колорадо Евеланш" Самі Аттокалліо через травму не зміг дограти свій дебютний матч у НХЛ проти "Лос-Анджелес Кінґз".

Воротар зазнав травми у середині третього періоду. Судоми звели обидві ноги Аттокалліо і йому знадобилася допомога, щоб покинути лід. На заміну фіну вийшов Жан-Себастьян Жигер.

Хокеїсти "Лос-Анджелеса" Джефф Картер та Майк Річардз двічі вражали ворота Аттокалліо протягом двох хвилин першої половини стартової двадцятихвилинки. Втім, Самі вдалося дати собі раду і відбити 23 з 25 кидків по воротах протягом часу, проведеного ним на льоді.

Жигер впорався ще з 12 кидками суперника, а шайба у його воротах опинилася вже лише у серії післяматчевих штрафних кидків.

"Лос-Анджелес" у підсумку переміг у поєдинку з рахунком 3:2Б (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0).