"Донбас-2" програв бронзовому призеру ВЧБ

Досвід переміг молодість

Друга команда хокейного клубу "Донбас" у товариській зустрічі зазнала поразки від бронзового призеру ВЧБ ХК "Гомель".

Матч завершився з рахунком 6:2 (2:1, 2:1, 2:0) на користь білоруських хокеїстів, повідомляє прес-служба "Донбасу".

Донеччани пропустили швидкий гол, але вже у середині першого періоду відновили статус-кво завдяки результативному пострілу Віталія Анікєєва. Проте в кінцівці першої двадцятихвилинки господарі знову вийшли вперед.

На початку другого періоду рахунок знову став рівним. Васильєв і Буценко підкараулили помилку суперника і, перебуваючи у меншості, втекли 2 в 1. Перший кинув, другий добив - 2:2. Тим не менш, більш досвідчений суперник до кінця двадцятихвилинки встиг вийти вперед і навіть закріпити перевагу.

Ну, а в заключному періоді удача і зовсім відвернулася від донеччан, які пропустили ще дві шайби.

У суботу, 11 липня, у підопічних Олега Мікульчика буде можливість взяти реванш у гомельчан. Нагадаємо, зустріч розпочнеться о 13:00 за київським часом.