"Донбас-2" розбив "Компаньйон" у третьому матчі

У Буцека дубль, у Квітченка - три передачі

Чинний чемпіон України донецький "Донбас-2" здобув третю перемогу у фінальній серії ПХЛ зі столичним "Компаньйон-Нафтогазом".

Поєдинок, що відбувся 24 березня на донецькій арені "Дружба", закінчився з рахунком 5:0 (2:0, 3:0, 0:0) на користь господарів льоду.

Успіх донеччанам принесли дубль Микити Буценка (16:55, 21:29), а також шайби Дмитра Тарасова (19:26), Олександра Матерухіна (20:31) та Іллі Карліна (26:27).

Додамо, що нападник "Донбасу-2" Максим Квітченко у цьому матчі виконував функції асистента, завдяки чому набрав три бали за результативність. Голкіпер донеччан Степан Горячевських оформив другий поспіль шатаут.

"Почалося все ще у першому періоді, коли пропустили першу шайбу, а тоді другу зовсім не обов’язкову. Попереджали, що у захисті треба обережніше грати, але полетіли забивати і пропустили контратаку. Пішли з таким осадом на перерву. У роздягальні поговорили, що потрібно грати надійніше, і одразу ж після цього перші дві зміни - і ще дві пропущені шайби. Це зовсім з ладу вивело нашу команду, вона зовсім у стопор впала. П’ятий гол - це наслідок того, що деякий час просто осмислювали те, що відбулося. Поки одна ще спроба є, ти ще не програв. Це у нашій ситуації найголовніше. У нас є козирі, але проблем більше"
, - заявив після матчу тренер "нафтогазівців" Іван Беневельський.

"Зауважень особливих немає. Молодці! Рахунок 5:0 і по грі. Все чисто, все добре зіграли, впоралися із хвилюванням, закинули шайби. Хороші голи, ігрові, приємні. Порадували вболівальників"
, - у свою чергу сказав один з наставників переможців Ігор Андрющенко.

Нагадаємо, що фінальна серія триває до чотирьох перемог однієї з команд. У перших двох зустрічах, які відбулися у Києві, перемогу з рахунками 4:2 та 3:0 також святкували хокеїсти донецької команди.

Наступний, четвертий, матч серії відбудеться 25 березня, як і сьогодні, у Донецьку. Телеканал "Хокей" покаже його у прямому ефірі. Початок - о 18:55.