"Донбас" мінімально поступився "Торосу"

Серія переїздить до Нєфтєкамська
01 апреля 2012г. 19:16

У другому матчі півфінальної серії ВХЛ донецький "Донбас" поступився "Торосу" з Нєфтєкамська з рахунком 1:2.

Перший період пройшов без голів. А от на початку другої двадцятихвилинки, відзначився "головний біль" господарів Станіслав Голованов. Нагадаємо, що у першій зустрічі 28-річний нападник "Тороса" оформив хет-трик. А на 36-й хвилині нападник "Донбаса" Сергій Піскунов створив шедевр і зрівняв рахунок (1:1).

Нічийний рахунок протримався до 55-ї хвилини. Але на жаль для господарів відбулося те, чого ніхто не очікував. Євген Царєгородцев, який вийшов у стартовому складі замість Степана Гарячевських, припустився фатальної помилки.

На останніх секундах Олександр Куликов замінив Царєгородцева на шостого польового гравця, але фінальний штурм не приніс дивідендів.

Нагадаємо, 31 березня у першому матчі серії, який також відбувався у Донецьку, "Торос" переграв українську команду з рахунком 5:1. Після сьогоднішнього матчу нєфтєкамська команда повела у серії з рахунком 2:0.

Наступні зустрічі команд відбудуться 4 та 5 квітня у Нєфтєкамську.

В іншому поєдинку однієї другої фіналу Кубка Братіни тюменський "Рубін" повів у серії з "Дизелем". У стартовому матчі переможець регулярного чемпіонату Вищої ліги переміг клуб з Пензи з рахунком 3:2.