Вчера 14 9
Завтра 12 8

"Донбас" поступився у Казані

Долю матча вирішила єдина шайба

Донецький "Донбас" поступився казанському "Ак Барсу" у гостьовому матчі  Континентальної хокейної ліги.

У матчі, що відбувся 23 жовтня у Казані, господарі льоду переграли донеччан з футбольним рахунком 1:0 (0:0, 0:0, 1:0).

Єдиний влучний кидок наприкінці третього періода виконав Михайло Варнаков (55:42, Степлтон). На останній хвилині гості замінили воротаря Майкла Лейтона на шостого польового гравця, але уникнути поразки не змогли. Водночас з тим, голкіпер переможців Костянтин Барулін залишив свої ворота в недоторканності і записав до свого активу четвертий "шатаут" у сезоні.

Для "Ак Барса" ця перемога стала вже восьмою поспіль, і завдяки ній казаньська команда обійшла СКА у загальній таблиці КХЛ (47 очок). А ось донеччани (31 очко) попри поразку зберігають за собою місце у зоні плей-оф, залишаючись на 5-й сходинці на Заході.

Наступний свій поєдинок донецький колектив проведе удома - 28 жовтня проти "Адмірала" з Владивостоку.