Вчера 10 7
Завтра 14 8

"Донбас" удома програв "Ак Барсу"

Донеччани завершили рік третіми на "Заході"

Український "Донбас" зазнав поразки від дворазових володарів Кубка Гагаріна казанського "Ак Барсу" у передноворічному матчі регулярного  чемпіонату КХЛ.

Поєдинок, що відбувся 29 грудня у Донецьку, завершився з рахунком 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) на користь гостей.

У переможців шайби закидали Янне Песонен (14:07, Терещенко, Хешка) та Дмітрій Обухов (25:33, Нікулін). Українська команда відповіла голом Туомаса Кііскінена (16:10, Захаров, Варламов).

На останній хвилині третього періоду господарі замінили свого воротаря Яна Лацо на польового гравця, але "Ак Барс" у напруженій кінцівці утримав переможний рахунок.

Нагадаємо, що у попередньому матчі цих двох команд, що відбувся 23 жовтня у Казані, перемогу також здобув "Ак Барс" (1:0).

Наразі в активі української команди 71 очко, і донеччани зберігають третє місце у Західній конференції.

Наступний свій матч "Донбас" проведе в 2014 році у гостях 4 січня проти "Медвешчака".