"Донбас" розгромив підмосковний "Тітан"

Донеччани їдуть у Клин з подвійною перевагою
08 марта 2012г. 10:26

"Донбас" подвоїв перевагу у серії проти "Тітана" в другому матчі плей-оф ВХЛ.

Якщо в першому поєдинку донеччани змогли здолати суперника лише в овертаймі, то в другому вони розібралися з представниками Підмосков’я досить впевнено. Хокеїсти "Тітана" поводилися на льоду доволі жорстко. За це господарі майданчика карали їх шайбами.

Першим у складі донеччан відзначився Володимир Малевич, для якого ця шайба стала вже другою у матчах на виліт.

По перерві продовжив побиття підмосковної команди Олександр Журун. До кінця ігрового відрізку рахунок – 3:0 на користь "Донбасу" зробив Олександр Боровков. Шайба для хокеїста стала особливо приємною, адже вона – перша після важкої травми.

Фінальну крапку у протистоянні поставив Євген Белухін. Отже, 4-0 - "Донбас" в другому матчі поспіль перемагає вдома "Тітан" і зміцнює своє лідерство у серії.