"Донбас" розпочав домашній турнір з поразки

Суперник вирвав перемогу у серії буллітів

У першому матчі на домашньому турнірі "Відкритий кубок Донбасу" донецький "Донбас" у серії післяматчевих буллітів поступився єкатеринбурзькому "Автомобілісту".

Основний час гри переможця не виявив 2:2 (0:2, 2:0, 0:0, 0:0).

Донеччани з перших хвилин кинулися в атаку, але суперник зумів збити початкову активність хокеїстів. А на 13-й хвилині новачку гостей Йозефу Страці вдалося вразити ворота українців. На останній хвилині першої двадцятихвилинки, після невпевненої гри захисту донеччан, Стрельцов подвоїв перевагу "Автомобіліста" у рахунку - 2:0. "Донбас", у свою чергу, відповів кількома сильними пострілами Петтерсона та Кочеткова по воротах єкатеринбурзьців, але єдине, на що спромоглися хокеїсти, - зламати дві ключки.

У другому періоді "Донбас" отямився. Після стартових навал "Автомобіліста" донецькі хокеїсти перебрали ініціативу до своїх рук. На 29-й хвилині, після серії взаємних помилок, Піларж пробив Лобанова майже з середини майданчика - 2:1. А вже у наступній контратаці потужним кидком з близької відстані Петтерсон допоміг донеччанам відігратися - 2:2.

Третій період гравці з Єкатеринбурга почали жвавіше, небезпечно стріляли Чистяков та Стрельцов, але яскравої гри обидві команди не продемонстрували. У середині третього періоду міг відзначитись Квітченко, але йому забракло влучності. Так, основний час матчу закінчився з рахунком 2:2.

У додатковій п’ятихвилинці команди переможця не виявили, тому справа дійшла до буллітів. А у післяматчевій серії Кашпар та Кочетков не змогли переграти воротаря росіян, у той час, як гравці "Автомобіліста" Афанасенков та Страка свої виходи один на один реалізували 0:2.

Нагадаємо, що вдень пройшов перший матч на турнірі "Відкритий Кубок Донбасу", в якому череповецька "Сєвєрсталь" перемогла пітерський СКА 3:1 (0:0, 2:1, 1:0).