Росіяни громлять чехів, Петтерссон закидає фінам

Дацюк відзначився хет-триком

Збірна Росії розгромила національну команду Чехії у другому своєму матчі на Кубку Першого каналу.

Поєдинок, що пройшов 15 грудня на арені "Мегаспорт" у Москві, закінчилася з рахунком 6:0 (2:0, 2:0, 2:0) на користь команди Зінетули Білялетдінова.

Нападник ЦСКА Павло Дацюк відзначився у матчі хет-триком (17-та. 28-ма та 51 хвилини), а ще по голу на рахунку Олександра Радулова (9-та), Сергія Мозякіна (25-та) та Євгена Малкіна (51-ша).

У іншому поєдинку суботи збірна Швеції переграла команду Фінляндії з рахунком 4:1 (2:0, 0:0, 2:1).

У складі переможців голом відзначився нападник донецького "Донбасу" Фредрік Петтерссон на четвертій хвилині, а також Ніклас Перссон (5-та хвилина), Ніклас Даніельссон (59-та) та Віктор Хедман (60-та). У переможених шайбу закинув Мікко Мяенпя (53-тя).

Нагадаємо, що у перший ігровий день на турнірі збірна Чехії поступилася команді Фінляндії (2:3), а росіяни впевнено переграли шведів (5:1).

У неділю збірна Росії в завершальному матчі домашнього етапу Євротуру зіграє з командою Фінляндії, початок об 11:55. Чехи ж поміряються силами зі шведами, початок 15:55. Обидва матчі телеканал "Хокей" транслюватиме у прямому ефірі.